Trwały błyszczyk do ust

blyszczyki

W każdej kobiecej kosmetyczce obowiązkowo powinien znaleźć się trwały i niezawodny błyszczyk do ust. Panie bardzo często inwestują w błyszczyki przezroczyste, choć zdarzają się kobiety, które skrupulatnie poszukują błyszczyków, które idealnie będą kolorystycznie pasować również do ich ulubionych szminek. W jaki produkt warto zainwestować?

Piękny błyszczyk Maybelline

Błyszczyk do ust sprawia, że usta wydają się większe i pełniejsze. Tak naprawdę dzięki niemu szybko można przerobić makijaż dzienny w wieczorowy, oryginalny make-up. Warto mieć więc zawsze w torebce błyszczyk, dzięki któremu usta będą wyglądać pięknie, promiennie i świeżo. W drogerii jest wiele błyszczyków, więc nie zawsze wiadomo, który z nich jest najlepszy. Dobrze więc zwrócić uwagę na to, by był on jak najbardziej naturalny i dodatkowo dbał o usta. Błyszczyk Maybelline z Glamiss oprócz tego, że poprawia wygląd ust, zabezpiecza je również przed promieniowaniem słonecznym oraz odpowiednio je nawilża, dzięki czemu usta nie pękają. Jest to niezwykle ważne, gdyż tanie błyszczyki często działają wysuszająco na usta.

Jakie kolory błyszczów warto mieć w swojej kosmetyczce?

Tak naprawdę wystarcza dwa dobre błyszczyki, by mieć pewność, że makijaż zawsze będzie piękny i doprecyzowany. Błyszczyk transparenty na pewno podkreśli usta nawet wtedy, gdy nie ma na nich żadnej pomadki lub szminki. Z kolei błyszczyk w kolorze subtelnego różu delikatnie powiększy je i sprawi, że cały makijaż będzie wyglądał świeżo i promiennie. Na rynku nie brakuje także błyszczków, w których w składzie znaleźć można np. kwas hialuronowy, który odpowiada za to, iż usta są delikatnie powiększone.