Promienna cera i trwały makijaż z pomocą pudru PAESE

puder pod oczy puff paese

Trwałość makijażu jest czymś, co zdecydowanie ułatwia życie. Co można zrobić, by make-up prezentował się dobrze nawet po wielu godzinach? PAESE puder pod oczy może być odpowiedzią, której szukasz!

Korektor spływa w ciągu dnia? Pora wzmocnić jego działanie

Trudno zaprzeczyć, że jedną z głównych niedogodności makijażu jest konieczność poprawiania go. W zależności od jakości kosmetyków lub czynników zewnętrznych, można to robić częściej lub rzadziej, jednak zdaje się to nieuniknione. Niezbyt przyjemne jest, gdy niedoskonałości, które próbuje się ukryć, wychodzą na światło dzienne przez wątpliwą trwałość produktów kryjących. Rozwiązaniem jest PAESE Puff Cloud, transparentny puder, który nałożony na wybrane partie twarzy, utrwala makijaż i niweluje ścieranie się lub spływanie kosmetyków – szczególnie korektora i podkładu. Mimo, że puder ten przeznaczony jest pod oczy, świetnie sprawdza się także na inne obszary twarzy.  

Ratunek dla strefy T

PAESE Puff Cloud puder pod oczy doskonale eliminuje oznaki przemęczenia, które najczęściej gromadzą się właśnie w okolicach oczu. Maskuje nieestetyczne sińce, worki i podkrążone rejony, zapewniając skórze zdrowy i świeży wygląd. Jego skuteczność bez problemu można wykorzystać także na innych partiach twarzy, które potrzebują odżywienia lub rozświetlenia. Wykończenie makijażu pudrem PAESE przydaje się szczególnie w strefie T, czyli okolicach najbardziej narażonych na świecenie się i powstawanie niedoskonałości. Nałożenie pudru na czoło, nos i brodę pozwala zmatowić cerę i poprawić trwałość krycia makijażu.

Makijaż w dobrym stanie jak najdłużej? To możliwe, dzięki odpowiedniemu utrwaleniu.