Klipsy do przedłużania paznokci i budowanie krzywej „C”

Przedłużanie paznokci za pomocą akrylożelu stało się bardzo popularne, bo bez wątpienia jest to sposób bardzo łatwy, a także szybki. Trudnością jednak może być przede wszystkim zbudowanie prawidłowej krzywej „C” na paznokciu, oraz dociśnięciu żelu na przy brzegach paznokcia, aby preparat nie wypływał na boki. Pomocne w tej czynności mogą okazać się klipsy na paznokcie, bo pozwolą nie tylko utrzymać akrylożel na właściwym miejscu, ale także zbudują z niego wyżej wspomnianą krzywą płytki. 

Trwałe i szybkie domowe przedłużanie

Budowanie właściwej budowy i kształtu paznokci jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale także jeśli chodzi o trwałość przedłużania. Odpowiednio zbudowany paznokieć preparatem układa się naturalnie tak jak płytka paznokcia, dzięki czemu jest o wiele mniej podatny na uszkodzenia. Możemy dzięki temu rzeczywiście cieszyć się dłużej wykonanym przez siebie manicure, co oszczędza nasz czas. 

Gdzie kupić klipsy do przedłużania paznokci?

Obecnie nie tylko preparaty niezbędne do przedłużania jesteśmy w stanie łatwo kupić w internecie, ale także akcesoria, które ułatwią nam wykonanie przedłużania paznokcia w domowym zaciszu. Jest to więc idealny pomysł, aby spróbować swoich sił i samodzielnie nie tylko przedłużać paznokcie, wypełniać ubytki, żeby zawsze prezentowały się korzystnie. Dzięki temu nie musimy tracić czasu i pieniędzy na wizyty w salonie kosmetycznym regularnie, aby dłonie i paznokcie były dokładnie takie, jak tego oczekujemy, co w przypadku osób niemogących zapuścić naturalnych paznokci jest niemożliwe.