Maksa koloryzująca – koloryzacja jak z salonu w domowych warunkach

Maski koloryzujące to połączenie produktu pielęgnacyjnego zawierającego drogocenne składniki odżywcze dla włosów oraz specyfiku powodującego nietrwałą koloryzację. Dzięki takim produktom możemy uzyskać całkowicie zmywalny, kilkudniowy efekt koloryzacji włosów.

Maska koloryzująca pozwala zadbać o włosy, dodać im miękkości, jedwabnej struktury i blasku a jednocześnie dodać im wyjątkowego wyglądu. Dzięki masce koloryzującej można podkreślić kolor fryzury, uwydatnić refleksy, rozjaśnij ją delikatnie czy też przyciemnić. Taki produkt stosowany jako pielęgnacja włosów trwale koloryzowanych pozwoli zadbać o kolor, dodać mu blasku i intensywności, a regularne stosowanie sprawi, że kolor będzie utrzymywał się na dłużej.

Koloryzująca maska do włosów to także ciekawa alternatywa dla kobiet, które chciałyby spróbować czegoś nowego, poeksperymentować z kolorem jednocześnie nie niszcząc włosów trwałą koloryzacją. Taka maska zapewnia zmywalny kolor, który utrzymuje się do kilku myć, a jednocześnie pielęgnuje włosy i dodaje im jedwabistej miękkości.

Aby dobrać odpowiednią maskę warto kierować się opisami producentów na produktach. Należy wybierać maskę odpowiednią dla typu i koloru włosów, dlatego warto skonsultować się również z zaprzyjaźnionym i zaufanym fryzjerem.

Aby utrzymać ładną koloryzację wystarczy nałożyć maskę koloryzującą na włosy i odczekać kilkanaście minut, w zależności od zaleceń i instrukcji na opakowaniu. Po tym czasie należy bardzo dokładnie zmyć produkt i ułożyć fryzurę jak zwykle. Otrzymany kolor będzie utrzymywał się przez kilka dni.