Idealne stopy na lato?

Kiedy na dworze możemy liczyć na wysokie temperatury to coraz więcej odsłaniamy ciała, a także wymieniamy buty na te zdecydowanie luźniejsze i odkrywające stopy. Warto w tym przypadku zadbać o stopy szczególnie, aby wyglądały świetnie, nawet kiedy nie mieliśmy czasu zadbać o nie w okresie zimowym. Istnieją jednak zabiegi, które pozwolą na idealny wygląd nie tylko palców, ale także całych stóp. Co najważniejsze efekty po zabiegu zobaczymy bardzo szybko. 

Pedicure kwasowy, dlaczego warto?

Kiedy nie wiemy, jak zadbać o stopy po zimie to warto zainwestować w pedicure callus peel w Warszawie. Jest to zabieg polegający na kwasowym usunięciu martwego naskórka, zgrubień, a dogłębne nawilżenie sprawi, że stopa w nawet najbardziej odkrywającym bucie zacznie prezentować się niezwykle korzystnie. Zabieg jest także doskonałym pomysłem na prezent nie tylko dla siebie, ale także dla bliskiej nam osoby. Możemy bowiem przy tym nie tylko zadbać o wygląd, ale także zrelaksować się. 

Zadbane stopy na lato

Nawet jeśli w zimie nie mieliśmy czasu zadbać o stopy, przez co nie wyglądają zbyt korzystnie, to pedicure kwasowy bardzo szybko naprawi dręczące nas mankamenty. Co najważniejsze możemy liczyć na całkowitą bezbolesność zabiegu, a także doskonałe efekty widoczne gołym okiem. Kwasy pomogą bowiem nie tylko pozbyć się pozostałości po pęcherzach, zgrubień i martwego naskórka, ale także pozwolą na o wiele szybszą regenerację stóp, które długo będą prezentować się świetnie, co jest kluczowe latem, kiedy bardzo często decydujemy się odsłaniać stopy.