Loreal Casting Creme Gloss – łatwy sposób na samodzielną koloryzację

farba z serii Loreal Casting Creme Gloss

Kobiety, które nie mają doświadczenia w samodzielnej koloryzacji włosów powinny zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego produktu. Warto w takim przypadku postawić na farby od profesjonalnych, istniejących od wielu lat na rynku firm, które dzięki doświadczeniu zapewniają naturalny efekt i łatwą aplikację swoich produktów.

Koloryzacja ton w ton

Koloryzacja ton w ton to świetne rozwiązanie. Opiera się głównie na zmianie odcienia lub pogłębieniu go, dzięki czemu końcowy efekt nie rozczaruje. Takie farby pozwalają na uzyskanie ciekawej zmiany, jednak nie wpływają negatywnie na kondycję włosów. Niektóre produkty, jak na przykład farby z linii Loreal Casting Creme Gloss oprócz tego, że nie mają w składzie amoniaku, zawierają kompleks pielęgnacyjny.

Koloryzacja ton w ton to rozwiązanie, które nie niszczy włosów, a dodatkowo nie niesie ze sobą ryzyka rozczarowania uzyskanym kolorem. Szczególnie jest polecana przy delikatnych włosach, a także jako pierwsze samodzielne koloryzacje.

Jak dobrać odpowiedni kolor?

Wybór odpowiedniego koloru to podstawa. Wybierając odpowiedni odcień należy wziąć pod uwagę zarówno kolor bazowy, jak i typ karnacji. Gwarantuje to naturalny, piękny efekt, który podkreśli urodę. Kolory farb Loreal Casting Creme Gloss są obrazowo opisane, ale także przedstawione na opakowaniu. Można na nich również znaleźć zdjęcia, które pokazują efekty w zależności od koloru bazowego. Ten szczegół bardzo ułatwia dokonanie właściwego wyboru.

Dostępna jest bardzo szeroka gama odcieni, dzięki czemu można z łatwością wybrać idealnie dopasowany do każdego typu urody. Casting Creme Gloss pomaga w uzyskaniu naturalnego, a zarazem wyrazistego koloru z pięknymi refleksami. Zapewnia też optymalne pokrycie siwych włosów.

Składniki pielęgnacyjne

Loreal Casting Creme Gloss zawiera kompleks pielęgnacyjny, który dba o włosy podczas koloryzacji. Dodatkowo dołączona odżywka, oparta na składnikach pochodzenia naturalnego, pomaga w utrwaleniu koloru i odżywieniu włosów. Stosunkowo duża objętość odżywki daje możliwość wielokrotnego użycia.