Profesjonalne kosmetyki bez dodatków – Authentic Beauty Concept

Authentic Beauty Concept

Authentic Beauty Concept to marka skupiająca się na czystej pielęgnacji włosów, która oferuje produkty do koloryzacji i stylizacji wykonane z wysokiej jakości składników. Produkty są wolne od parabenów, siarczanów, ftalanów, donorów formaldehydu i syntetycznych barwników.

Authentic Beauty Concept – amerykańska firma od profesjonalnych kosmetyków

Authentic Beauty Concept

Authentic Beauty Concept jest dystrybuowana w Stanach Zjednoczonych poprzez salony, z ponad 50 lokalizacjami w całym kraju. Dostępna jest również na bellita.pl.

Firma oferuje sprej, który pomaga zakamuflować odrosty pomiędzy wizytami u koloryzatora; Volume Powder Spray; W ofercie znajduje się również Authentic Beauty Concept szampon do włosów ciemnych, który nie pozostawia białego osadu.

Zespół Authentic Beauty Concept tworzy grupa osób, które łączy pasja do piękna i miłość do życia. Są rodziną, której podstawowe wartości opierają się na przekonaniu, że wszyscy jesteśmy pięknymi i wyjątkowymi osobami, które zasługują na to, aby być sobą. Ich misją jest pomaganie kobietom w wydobyciu ich naturalnego piękna poprzez organiczne podejście do pielęgnacji włosów, skóry i makijażu.

Kosmetyki do włosów Authentic Beauty Concept z odpowiednich składników

Kosmetyki do włosów Authentic Beauty Concept są tworzone z najzdrowszych składników, jakie natura ma do zaoferowania. Najnowsze technologie oraz badania i innowacje są wykorzystywane do produkcji skutecznych produktów organicznych, które odżywiają włosy i skórę. Składniki posiadają certyfikat ekologiczny Ecocert, co gwarantuje, że wszystkie zawierają co najmniej 95% składników organicznych.

Linia kolorystyczna Authentic Beauty Concept jest wegańska, bezglutenowa i wolna od okrucieństwa (żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach). Jak na razie firma oferuje szampony, odżywki i produkty do stylizacji. Authentic Beauty Concept obejmuje autentyczność i celebruje unikalne piękno każdej kobiety. Jeśli chodzi o Authentic Beauty Concept opinie mówią o wysokiej skuteczności, bezpieczeństwiem i trwałości.