Jak zadbać o włosy?

Dobrze odżywione i świetnie pielęgnowane włosy, bez względu na ich kolor i strukturę, stanowią najlepszą wizytówkę każdej kobiety. To dlatego każda pani przykłada dużą wagę do ich odpowiedniej pielęgnacji, która pozwala na utrzymanie fryzury w doskonałym stanie.

Jak zadbać o włosy podczas mycia?

BEAVER-Lactic-Casein-Ice-Mask

Myjąc włosy, warto je zabezpieczyć na długości – w tym celu świetnie sprawdza się między innymi oferowana przez Beaver odżywka. Produkt ten nałożony na włosy od połowy długości pozwala zabezpieczyć je przed uszkodzeniami.

Nade wszystko należy pamiętać, aby nie pocierać włosów w trakcie mycia. Tak naprawdę zanieczyszczona jest skóra głowy i to ją należy dokładnie oczyścić. Włosy na długości wystarczy „potraktować” wodą, a piana spływająca ze skóry głowy sama pozbędzie się ewentualnych zanieczyszczeń.

Dlaczego warto nakładać na włosy odżywkę?

Po umyciu włosów przy użyciu oferowanego przez Beaver szamponu, dobrze jest zastosować również odżywkę. Kosmetyk ten pozwala nie tylko dogłębnie odżywić pasma, ale również zapewnia im doskonałą pielęgnację, ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wiele innych.

Odżywka może być stosowana również jako maska (wówczas należy pozostawić ją na włosach nieco dłużej, nawet do pół godziny), wtedy jeszcze dogłębniej odżywia włosy i pozostawia je piękne, miękkie oraz lśniące.

Kosmetyki Beaver do włosów:

  • zniszczonych i suchych,
  • kręconych,
  • farbowanych,
  • przetłuszczających się

I wielu innych – zapewniają odpowiednią pielęgnację. Najlepiej jest stosować je razem co pozwala na uzyskanie optymalnego efektu. Poszczególnie produkty bowiem są stworzone w sposób, który umożliwia ich uzupełnianie się i proponowanie kompleksowej pielęgnacji do wielu rodzajów włosów. W ofercie firmy, każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, a same produkty są bardzo innowacyjne i zapewniają optymalną pielęgnację.