Szczotka do włosów z bambusa

szczotka olivia garden czarna

Na rynku jest ogromny wybór szczotek do włosów. Właściwie najlepiej zawsze jest kiedy sam dobierze odpowiednią szczotkę do włosów dla siebie. Jednak jedną z najciekawszych propozycji jest szczotka Olivia Garden.

Dlaczego to ta szczotka jest inna od wszystkich?

Szczotki Olivia Garden to szczotki wykonane z naturalnego bambusa. Doskonałe są one do codziennej pielęgnacji włosów i do tworzenia przeróżnych stylizacji. Szczotka do włosów Olivia Garden jest lekka, jej obudowa wykonana jest z bambusa a włosie ze szczeciny dzika. Czesząc się szczotką Olivia Garden, nie ciągnie się za włosy, nie szarpie i wykonuje się, dzięki niej, całkiem ładne i ciekawe fryzury.

Unikalne włosie szczotki masuje skórę głowy podczas czesania, przez co znacznie poprawia się ukrwienie głowy. Korzystając z tego typu szczotki można mieć pewność, że wpływa ona najlepiej na porost włosów i całkowicie zapobiega ich wypadaniu.

Budowa szczotki do włosów Olivia Garden

Każda taka szczotka charakteryzuje się bambusowym korpusem, który jest ekologiczny. Ponadto szczotka ma 100% czystego włosia z dzika, czasami pomieszanego z nylonem. Czesząc włosy taką szczotką powoduje się, że stają się one gładkie i błyszczące. Włosie umieszczone jest na jonizowanej poduszce, która bardzo dobrze pracuje w czasie używania szczotki. Ponadto szczotka posiada także ergonomiczny uchwyt. Większość szczotek do włosów Olivia Garden to szczotki bardzo lekkie, przez co z łatwością można nimi czesać włosy a efekt czesania takimi szczotkami jest wspaniały i spektakularny.