Dlaczego warto inwestować w kauczukową bazę do paznokci?

baza kauczukowa

Kiedy wykonujemy manicure w domowym zaciszu, to często, na samym początku, nie potrafimy posługiwać się żelem do przedłużania, a także wzmacniania i utwardzania płytki paznokcia. Możemy jednak postawić na produkt o wiele łatwiejszy do nałożenia, a także, który nie potrzebuje pędzli, aby nakładać go starannie i wygodnie. Kiedy na to liczymy, to baza kauczukowa może sprawdzić nam się świetnie. Nakładamy ją na paznokcie bowiem, jak zwyczajny lakier, co znacznie ułatwia nam pracę i warto z całą pewnością to wykorzystać.

Baza kauczukowa do paznokci, co musimy o niej wiedzieć?

Baza kauczukowa od Makear.pl , to produkt, który powinien być nałożony jak klasyczny lakier hybrydowy. Należy ją utwardzić i odpowiednio przygotować płytkę tak, jak robimy to w przypadku żelu. W przypadku takich produktów, jak bazy kauczukowe nie musimy jednak tak jak w przypadku żelu, używać primera, co wiele ułatwia. Jeśli chodzi o właściwości, które możemy liczyć ze strony bazy kauczukowej do paznokci, to możemy liczyć na:

  • przedłużenie płytki paznokcia, 
  • wygładzenie jej,
  • utwardzenie, 
  • nadanie delikatnego koloru. 

Czy bazy kauczukowe są wielobarwne?

Mamy do wyboru bazy kauczukowe w wielu dostępnych kolorach, co sprawia, że jesteśmy w stanie wybrać dla siebie odpowiednią opcję. Kiedy jednak poszukujemy bazy bezbarwnej, to również możemy taką kupić, co sprawdzi się w przypadku chęci nałożenia ciemnych lakierów. Wybór odpowiednich baz jest więc całkiem spory, co sprawia, że każda osoba może zdecydować się na dobranie dla siebie idealnego produktu. Kluczowym aspektem jest fakt, że bazy tego typu są samopoziomujące. Wystarczy więc po nałożeniu obrócić palec, aby baza znalazła swoje idealne miejsce na płytce paznokcia, a także, aby płytka miała szansę się wygładzić. Tylko tak możemy mieć pewność, że paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak tego chcemy, bez nierówności i innych niekorzystnych czynników. Coraz więcej marek proponuje zakup bazy kauczukowej, możemy więc dostosować nie tylko jej cenę, ale także markę i kolor produktu.