Wielki powrót kolczyków kółek

Moda zmienia się nieustannie, jednak co jakiś czas trendy powracają w odświeżonych odsłonach. Dzieje się tak nie tylko w przypadku ubrań i butów, ale również biżuterii, w tym i kolczyków. Najlepszym na to przykładem jest powracający obecnie trend na kolczyki kółka.

Dla kogo kolczyki kółka?

W zasadzie dla każdego. Niezależnie od charakteru okazji, czy wybranego stroju, każdy znajdzie coś dla siebie z przebogatej oferty. W asortymencie czołowych firm jubilerskich znaleźć można kółka w każdym kolorze i zdobieniu. Bez trudu zatem uda dopasować się je i do bardziej formalnych, klasycznych stylizacji, jak i do wakacyjnych, luźnych kreacji boho.

Ten rodzaj kolczyków noszą obecnie wszyscy, bez względu na wiek czy profesję. Nienachalny, przyjemny dla oka kształt dodaje uroku i elegancji, nie obciążając przy tym stylizacji i nie odciągając wzroku od pozostałych elementów ubioru.

Jaki model wybrać?

Zależnie od okazji, postawić można na drobne lub nieco większe modele. Na co dzień sprawdzą się zwłaszcza kolczyki kółeczka, które będą subtelnym uzupełnieniem stylizacji do pracy. Z jednej strony nie rzucają się bowiem w oczy i nie naruszają nawet sztywnych zasad biurowego dress-codu, z drugiej natomiast w dalszym ciągu delikatnie podkreślają urodę właścicielki. Modne są jednak również kolczyki małe kółka, na które można postawić w przypadku wieczorowych kreacji, których biżuteria stanowi nieodłączne uzupełnienie. Także bowiem w przypadku bardziej eleganckich, czy formalnych spotkań, tego rodzaju biżuteria stanowić będzie wspaniałą ozdobę.