Najlepsze produkty Anastasia Beverly Hills

anastasia beverly hills

Firma Anastasia Beverly Hills jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów kosmetyków na całym świecie. Używają jej nawet hollywoodzkie gwiazdy, a konto na Instagramie prowadzone przez firmę ma około 20 milionów obserwujących. Wyjątkiem nie jest Polska, w której kosmetyki Anastasia zawitały kilka lat temu, po wielu prośbach i narzekaniach ze strony fanów marki. Jednak, tak jak w przypadku każdej sławnej marki, oznaczone imieniem Anastasia kosmetyki dzielą się na lepsze i gorsze. Zatem jakie produkty ABH są najbardziej polecane miłośnikom makijażu?

Cienie do brwi Brow Powder Duo

Marka Anastasia Beverly Hills najbardziej znana jest z produktów do upiększania brwi, dlatego nic dziwnego, że tego typu cienie będą jednym z najlepszych kosmetyków firmy. Te z serii Brow Powder Duo są jednak szczególnie wyjątkowe, ponieważ cechuje je niezwykła naturalność, łatwość nakładania i żywotność. Wystarczy jedno przejechanie pędzlem po brwiach, aby prezentowały się one idealnie. W zestawie znajdują się dwa wybrane kolory, a także małe lusterko, dzięki czemu nakładanie cieni jest proste i przyjemne.

Paleta rozświetlaczy Sugar Glow Kit

Nie można też pominąć wspaniałych rozświetlaczy Anastasia Beverly Hills. Rozświetlacze są jednocześnie bardzo chłodne, jak i pełne blasku, co jest rzadkością w tego typu produktach. Może posłużyć zarówno do upiększenia ust, powiek, jak i innych miejsc na twarzy, a możliwość nakładania rozświetlacza delikatnymi warstwami sprawi, że każdy dostosuje go do swoich potrzeb.

Liquid Lipstick „Ashton”

Produkty ABH to także najdoskonalszej jakości pomadki. Produkty z tej serii bardzo szybko zasychają na ustach, jednak ich ponowne nakładanie nie stanowi żadnego problemu. Z kolei trudno o pomadkę, która tak dobrze prezentowałaby się na zadbanych ustach. Warto wspomnieć, że pierwsze pomadki matowe wypuszczone na rynek przez Anastasia Beverly Hills wyprzedały się zaledwie w kilka godzin.