Veraderm – żel na blizny

Każdy w swoim życiu przeszedł jakiś wypadek. Po każdym większym zranieniu, poparzeniu czy otarciu na naszej skórze zostaje nieestetycznie wyglądająca blizna. Na pomoc w pozbyciu się blizn przychodzi veraderm – żel na blizny. Jest to skuteczny żel sprawdzony dermatologicznie. Pobudza on uśpione komórki skóry do pozbycia się blizny i zastąpienia nową, estetycznie wyglądająco tkanką. 

Veradem, żel na blizny, zawiera w swoim składzie kompozyty silikonowe. Tworzą one na powierzchni skóry nieprzepuszczalną dla wody i gazów cienką błonę, działającą jak swoisty bandaż. Bliznowata skórna pobudzana przez związki silikonowe ulega ukojeniu oraz nawilżeniu. Działający miejscowo żel, podczas regularnego stosowania pozbędzie się większości blizn. 

Żel na blizny – veraderm https://www.aptekagalen.pl/veraderm-zel-silikonowy-do-leczenia-blizn-14g powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza lub wyszkolonego kosmetologa. Należy pamiętać, żeby nie stosować go na świeże rany oraz miejsca zainfekowane bakteryjnie. 

Veraderm nie jest substancją odkażająco. W przypadku połknięcia lub dostania się żelu do śluzówek oka należy szybko wezwać pogotowie ratunkowego. W kontakcie z bielizną lub odzieżą mogą pojawiać się blade plamy. Leczone miejsce należy osłaniać przed wpływem nadmiernych promieni słonecznych oraz wody. 

Veraderm jest dostępny w każdej dobrze wyposażonej aptece w postaci małej, bardzo wydajne, tubki. Jego niewielka ilość starcza na duże powierzchnie blizn. Idealny do stosowania na całym ciele. Veradem – żel na blizny to skuteczny środek na pozbycie się niechcianych blizn.