Pędzle Jessup – tanie i dobre pędzle do makijażu

Jessup to marka, która szturmem wkroczyła na Polski rynek, oferując świetnej jakości pędzle za przystępną cenę. Ich syntetyczne włosie, jest bardzo miękkie i nie powoduje dyskomfortu podczas aplikacji kosmetyków. Oferowane przez producenta można kupić oddzielnie lub w gotowych zestawach zawierających wszystkie niezbędne modele.

Pędzle Jessup do makijażu twarzy

Pędzle do makijażu twarzy to bardzo indywidualna sprawa. Wiele kobiet chętnie korzysta z przeznaczonego do tego celi pędzla typu „flat top”. Mocno zbity i lekko ścięty model pozwala na rozprowadzenie podkładu, nie pozostawiając przy tym smug i plam. Niestety taki model pędzla sprawdza się głównie przy aplikowaniu lekkiego rozświetlającego lub nawilżającego podkładu. Mocno na pigmentowane oraz szybko zastygające podkłady łatwiej aplikować za pomocą zwilżonej gąbeczki – pędzel nie jest w stanie jednolicie rozprowadzić tak gesty produkt. Kolejnym świetnym produktem marki Jessup, jest duży miękki pędzel do pudru. Lekko zbite i niezwykle miękkie włosie kilkoma ruchami rozprowadzi produkt po twarzy. Pędzle do sypkich pudrów nie powinny być mocno zbite, ponieważ sprzyja to pojawianiu się plam na podkładzie, albo stworzy efekt „ciastka” na skórze.

Pędzle do makijażu oczu

Oprócz pędzli do twarzy, marka Jessup przygotowała modele do makijażu oczu. Tu również zastosowano miękkie syntetyczne włosie, które pozwala na stworzenie zarówno lekkiego dziennego, jak i mocnego wieczorowego makijażu. Pędzle te są przeznaczone dla profesjonalnych makijażystek, choć osoby początkujące na pewno też będą z nich zadowolone.