Kolczyki intymne – co należy wiedzieć na ten temat?

Piercing różne może mieć formy. Człowiek już dawno temu wyszedł poza sferę uszu. Dowodem na to są chociażby kolczyki intymne. Szok? Już nie. W szczególności, że naprawdę duża liczba osób decyduje się na takie oryginalne ozdoby. Chociażby po to, aby móc (po zagojeniu się rany), cieszyć się zupełnie nowymi, lepszymi doznaniami seksualnymi. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Rodzaje przekłuć

Tego typu piercing intymny, można podzielić na dwie grupy. Pierwsza – odnosi się do kobiet. Druga – do mężczyzn. Tak, nawet panowie poczynają sobie coraz śmielej w tym temacie. Jeżeli chodzi o panie, to do wyboru są kolczyki w cipce. Nie ma się co oburzać, ponieważ nikt nie żyje w czasach cenzury. Jeżeli by ktoś wziął pod uwagę statystyki, to zdziwiłby się, jak wiele kobiet ma kolczyk w cipce. Dlaczego ta forma jest tak często wybierana? Szacuje się bowiem, że czas gojenia się, jest bardzo krótki i wynosi on na ogół jedyne dwanaście tygodni. Mówiąc o tej formie przekłucia, ma się do czynienia z kilkoma formami przekłuć, m.in. z fourchette (kolczyk umieszczony w tylnej części pochwy).

Kolczyki intymne dla kobiet

A może któraś pani będzie na tyle odważna, aby umieścić swoją ozdobę w łechtaczce? To doskonała propozycja dla tych kobiet, które faktycznie nastawiają się na nowe doznania seksualne. Aczkolwiek, należy mieć na względzie to, że nie zawsze ta forma piercingu może zostać wykonana. Wszystko bowiem zależne jest od budowy anatomicznej ciała kobiety. Mówiąc o kolczykach w miejscach intymnych, warto wspomnieć również o nip piercing.