Jakie są kosmetyki Schwarzkopf Professional?

Jakie są kosmetyki Schwarzkopf Professional

Fibre Clinix to seria kosmetyków stworzona przez Schwarzkopf Professional, przywracająca włosom kondycję. Produkty bazują na technologii Triple Bonding & C21, która pozwala na regenerację kosmyków. Ich zastosowanie można opisać jako dwutorowe. Po pierwsze wpływają na odbudowę włosów na ich powierzchni, po drugie nasycają wewnętrzne wiązania. W ten sposób efekty są nie tylko bardziej widoczne, ale również utrzymują się dłużej. Kuracje pielęgnacyjne z zastosowaniem kosmetyków Schwarzkopf są wykonywanie nie tylko w profesjonalnych salonach, ale także w warunkach domowych.

Fibre Clinix – oferta

Schwarzkopf Chroma ID to wyjątkowy produkt do koloryzacji, który pozwala uzyskać wymarzony odcień włosów, a po upływie czasu nawet pogłębiać efekt. Wszystkie dostępne maski koloryzujące są całkowicie bezpieczne dla włosów, a poza tym wpływają na poprawę ich kondycji. Dzieje się tak z powodu zastosowanie takich substancji jak keratyna i pantenol gwarantujących doskonałą pielęgnację oraz uszczelnianie łuski włosa. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy może bez problemu dopasować produkt marki Schwarzkopf Professional do aktualnego odcienia włosów, jak i pożądanego.

Schwarzkopf Professional

Schwazkopf Chroma ID – zabawa kolorem

W ofercie Bellita dostępne są między innymi maski, które świetnie sprawdzą się dla osób, które oczekują odświeżenia rozjaśnionych włosów lub uwypuklenia naturalnego blondu. Dostępne są także kosmetyki dla jasnych lub ciemnych blondynek, a także osób z brązowym, rudym lub miedzianym kolorem kosmyków. Działanie i skuteczność kosmetyku polega na przemieszaniu pigmentów, czego efektem jest ciekawy efekt kolorystyczny oraz odzyskanie dawnego blasku. Produkt utrzymuje się do 15 myć. Ostateczne efekty uzależnione są jednak od czasu działania maski, konkretnego odcienia włosów, jak i ich kondycji.