Jak pobudzić porost włosów?

W dzisiejszych czasach sporym problemem wśród mężczyzn jest nadmierne łysienie. Bardzo często są to sprawy związane z genetyką, jednak wszechobecny stres czy problemy również mają na to wpływ. Nie można nie wspomnieć o osobach, które mają zakola i chciałyby się ich pozbyć. Trzeba zaznaczyć, że są różne metody walki z tego typu brakiem owłosienia, jednak one mają swoją cenę i w zależności od posiadanych pieniędzy można zastosować odpowiedni rodzaj terapii. Oczywiście, różnie bywa z ich skutecznością, bo jedną są bardziej skuteczne, a inne mniej. Postanowiliśmy jednak przyjrzeć się sposobom na porost włosów i zachęcamy do naszego artykułu.

Preparaty na porost włosów

Jeżeli chodzi o preparaty, to warto powiedzieć, że różnie bywa z ich skutecznością. Na pewno jednym z czynników, który determinuje ich skuteczność jest cena. Trudno oczekiwać po pomadach za ledwie kilka złotych, aby były one w pełni skuteczne, a w dodatku bezpieczne dla organizmu i skóry. Na rynku można znaleźć takie jak Loxon 5% wyróżniające się skutecznością na tle reszty, ale też takie, które nie mają wiele wspólnego z porostem włosów.

Przeszczep włosów

Jest to najskuteczniejsza metoda wzrostu owłosienia na głowie. Nie dość, że dzięki niej pojawią się na głowie włosy, to jeszcze może wzrosnąć pewność siebie. Nowoczesne roboty wykonują swoją pracę bardzo dokładnie i tym samym pacjent ma przekonanie, że poczuje się lepiej. Przeszczep włosów jest bezbolesny, a kilka zabiegów sprawi, że włosy urosną bardzo szybko i ich wygląd nie będzie odbiegać od owłosienia innych.