Floslek – naturalna pielęgnacja skóry

floslek

Sucha skóra jest częstym problemem występującym u co drugiej osoby. Szczególnie zimą skóra rąk (i nie tylko) narażona jest warunki szkodliwe i bez odpowiedniej pielęgnacji jest nadmiernie wysuszona, co powoduje pęknięcia i ogromny dyskomfort. Na szczęście linia Floslek w swojej ofercie posiada produkty wysokiej jakości, które poradzą sobie odpowiednio z pielęgnacją twarzy – floslek kremy zadbają bowiem odpowiednio o delikatną skórę, powodując widoczne jej ożywienie. 

Floslek – co to za marka?

Laboratorium Kosmetyczne Floslek to przede wszystkim polska marka kosmetyczna, która opiera się na nowych osiągnięciach w dziedzinie kosmetologii. Produkuje ona kosmetyki i dermokosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry. Marka ta oferuje szeroką gamę skutecznych produktów. Dużym zainteresowanie cieszy się Floslek krem pod oczy o lekkiej konsystencji, który wygładza, uelastycznia, napina skórę, wyrównuje kolory skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek. Świetnym uzupełnieniem tego zabiegu będzie kosmetyk flostek żel pod oczy łagodzący objawy zmęczenia skóry okolic oczu – floslek pod oczy sprawi bowiem, że skóra będzie w lepszej kondycji i przede wszystkim będzie wypoczęta i promienna. Dla osób chcących dogłębnie zadbać o skórę i poprawić jej kondycję – floslek peeling kwasowy czy floslek peeling enzymatyczny poradzi sobie świetnie z tym zadaniem. To jaki floslek peeling należy wybrać zależy wyłącznie od typy skóry – ważne jest, aby produkt był przeznaczony do danej cery, ponieważ tylko wtedy będzie skuteczny w 100%,

Kosmetyki przyjazne środowisku

Marka Floslek (ich kosmetyki kupisz tutaj) dużą uwagę skupia, aby jej produkty był przyjazne środowisku i zwierzętom. Jej pierwszy kosmetyk żel pod oczy floslek ze świetlikiem był już wegański. Założenie, że produkty będą przyjazne naszej planecie jest jednym z podstawowych celów tej marki. Dlatego też, kosmetyki są wykonane ze składników pochodzenia naturalnego, jak floslek krem do rąk tak dobrze radzi sobie z pielęgnacją wrażliwej skóry. Z kolei, na popękane zimą usta kojąco zadziała floslek wazelina do ust, która wygładzi, nawilży i delikatnie natłuści usta, dzięki czemu zniknie łuszczący się naskórek.