Dlaczego warto zdecydować się na hybrydowe paznokcie?

lakier hybrydowy semilac

Choć tradycyjne lakiery do paznokci wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością, to coraz więcej osób rezygnuje z nich na rzecz paznokci wykonywanych metodą hybrydową. Dzieje się tak, ponieważ hybrydy wyróżniają się niezwykłą trwałością i wyjątkowymi, głębokimi kolorami. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi lakier hybrydowy semilac – jego zalety sprawiają, że z każdym rokiem zyskuje coraz większe uznanie kobiet.

Im lepsza trwałość lakierów, tym większa wygoda

Aby paznokcie pomalowane zwykłym lakierem dobrze się prezentowały, wymagają regularnych poprawek co kilka dni, w zależności od tego, jak często mają kontakt z wodą czy z różnymi chemicznymi środkami. Dlatego dla wielu kobiet dużo wygodniejszym rozwiązaniem są hybrydy semilac. Poprawnie zaaplikowane potrafią wytrzymać w świetnym stanie nawet cztery tygodnie, co także sprawia, że paznokcie zyskują dodatkową ochronę przed różnymi uszkodzeniami. Dodatkowo wyróżniają się wyjątkowymi kolorami, które są głębokie i dobrze kryjące. Dzięki wygodnemu pędzelkowi szybka, ale dokładna aplikacja nie jest żadnym problemem, dzięki czemu można oszczędzić sporo czasu oraz nerwów.

Wyjątkowe wzory jako gwarancja dodatkowej ozdoby

Lakiery semilac (klik) wyróżniają się także ogromnym wyborem różnych kolorów oraz wzorów. W zależności od tego, jakie umiejętności posiada wybrana kosmetyczka, można zdecydować się na wykorzystanie zachwycających efektów, które z pewnością przyciągną spojrzenia wielu osób. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim specjalne pyłki, dzięki którym można osiągnąć różne rodzaje wykończenia, takie jak:

  • efekt syrenki
  • efekt kameleona
  • efekt lustra
  • efekt holo
    Godne uwagi są także różnego rodzaju ozdoby czy lakiery dające metaliczny efekt. Ich aplikacja nie jest zbyt skomplikowana, dzięki czemu poradzą sobie z nią nawet początkujące osoby.