Dlaczego warto używać rozświetlacza?

Jeszcze kilka lat temu rozświetlacz był kosmetykiem używanym głównie do wykonania makijażu wieczorowego. Dzisiaj wygląda to już zupełnie inaczej i rozświetlacz to element tak naprawdę codziennego make upu.  W jaki sposób prawidłowo go używać? Poniżej kilka słów na ten temat.

Doskonały rozświetlacz z drobinkami czyli rozświetlacz Wibo

Rozświetlacz to kosmetyczki niezbędny dla każdej kobiety. Można kupić go w naprawdę różnej wersji, na przykład z drobinkami opalizującymi lub z grubszymi drobinkami brokatu. Różne są również kolory rozświetlaczy od firmy Wibo. Niektóre pozostawiają zlotawą taflę tak jak na przykład rozświetlacz Wibo, inne przypominają trochę bardziej bronzer. Co wyróżnia dobry rozświetlacz? Daje efekt, jednak nie zbyt mocny. Wygląda bardzo subtelnie, dodając skórze pożądanego blasku i świeżości.

Jak używać rozświetlacza?

Rozświetlacze można używać co najmniej na kilka sposobów. Najbardziej podstawowy to nałożenie go po prostu na kości policzkowe wraz z różem. Dzięki temu twarz wygląda bardziej świeżo i promienie. Poza tym rozświetlacz można składać po prostu na powieki w charakterze cienia. Świetnie prezentuje się również nałożony troszkę poniżej linii brwi, dzięki czemu oczu wydają się większe. Można to z nałożyć go na linię nosa od góry, lub delikatnie powyżej górnej wargi. Nałożenie go w tych miejscach  sprawi, że twarz będzie wyglądała promiennie i świeżo. Rozświetlacz to ważny kosmetyki do makijażu, o którym nie warto zapominać. To właśnie dzięki niemu makijaż prezentuje się nienagannie.