Dermedic hydrain 3 – odpowiednie nawilżenie dla problematycznej cery

krem dermedic hydrain 3

W okresie jesienno-zimowym, kiedy delikatna skóra twarzy jest często narażana na niekorzystne czynniki atmosferyczne, powinno się o nią specjalnie zadbać. Zimno, wiatr, opady śniegu czy deszczu sprawiają, że cera staje się odwodniona, sucha i pozbawiona blasku. Chcąc temu zapobiec, doskonałym pomysłem wydaje się być stosowanie kremu dermedic hydrain 3 – produktu odpowiedniego dla każdego typu urody. 

Ratunek dla cery wymagającej

Dzięki bogatemu, lecz jednocześnie hipoalergicznemu składowi Dermedic hydrain 3 hialuro, produkt nadaje się do codziennego stosowania i może być używany zarówno przez osobę z cerą dojrzałą, jak i młodą, która potrzebuje regeneracji, odżywienia czy nawilżenia. Główny składnik kremu – kwas hialuronowy chroni skórę przed utratą wody, zapewniając jej gładkość i elastyczność, a także posiada właściwości przeciwstarzeniowe. Dermedic hydrain 3 poleca się stosować szczególnie:

  • u osób stosujących kuracje przeciwtrądzikowe,
  • u osób po zabiegach kwasowych, 
  • u osób z uszkodzoną barierą hydrolipidową skóry,
  • u osób z wysuszoną, wiotką i odwodnioną cerą,
  • u osób z pierwszymi oznakami zmarszczek,
  • podczas narażenia na szkodliwe warunki pogodowe.
krem dermedic hydrain 3

Idealny pod makijaż

Lekka formuła dermedic hydrain 3 hialuro krem-żel ultranawilżający zapewnia doskonałe działanie, a jednocześnie nie obciąża skóry. Nie pozostawia jej tłustej, nie zapycha, ale pokrywa przyjemną warstwą filmu, który szybko się wchłania. Taka delikatna konsystencja Dermedic hydrain 3 sprawia, że kosmetyk idealnie sprawdza się jako baza pod podkład, pozostawiając twarz jedwabiście gładką, bez suchych skórek czy zaczerwienień – gotową do dalszych etapów makijażu. Krem dermedic hydrain 3 w dobrej cenie jest dostępny w sklepie ByHealth.