Czy Mixa Hyalurogel faktycznie działa?

Mixa Hyalurogel - krem-maska na noc

Mixa Hyalurogel pomaga nawilżyć skórę i utrzymać te nawilżenie nawet przez całą dobę. W składzie znajduje się kwas hialuronowy oraz inne składniki odżywcze. Konsystencja kosmetyków Hyalurogel od Mixa jest wodno-żelowa i stosunkowo szybko się wchłania.

Kosmetyki z serii Mixa Hyalurogel

Praktycznie od razu widać poprawę, ponieważ bezpośrednio po użyciu skóra staje się miękka oraz intensywnie nawilżona. Jest to produkt stworzony bezpośrednio dla osób o wrażliwej skórze twarzy. Z reguły widoczne są oznaki odwodnienia oraz spadek elastyczności. Z upływem lat się starzejemy i niestety nic z tym nie można zrobić. Trzeba jednak mieć na uwadze, że produkty Mixa Hyalurogel wnikają w głębokie warstwy skóry i dokładnie ją nawilżają.

Warto również poświęcić chwilę na kremy Mixa, które początkowo oferowane były jedynie przez francuskie apteki. Pierwsze kosmetyki były dostosowane do skóry wrażliwej i dla niemowląt. Dopiero po pewnym czasie pojawiły produkty dla osób w każdym wieku. Największą zaletą Mixa Hyalurogel jest oczywiście duża skuteczność. Krem Mixa Hyalurogel znajduje się w szklanym słoiczku, którego pojemność wynosi 50 ml.

Skuteczność preparatu

Warto zwrócić uwagę na fakt, że krem został przebadany klinicznie i jest całkowicie bezpieczny, dlatego mogą go stosować nawet dzieci. Jest on przeznaczony do skóry suchej, normalnej, odwodnionej oraz wrażliwej. W składzie znajduje się aż 7% kwasu hialuronowego, czyli składnika budulcowego, który jest w stanie wchłonąć ogromne ilości wody.

Bezpośrednio po użyciu skóra jest nawilżona przez następne 24 godziny. Konsystencja jest żelowa, ale produkt bardzo szybko się wchłania, dlatego może być stosowany zarówno rano, jak i wieczorem. Dostępny jest też krem Mixa Hyalurogel Na Noc, który zawiera dodatkowo olejek z Inicznika siewnego. Jest to roślinny składnik aktywny, który sprawdza się doskonale w pielęgnacji wrażliwej skóry. Każdy kto wypróbuje na sobie kosmetyki Mixa Hyalurogel powinien być miło zaskoczony. Kończy się lato i jest to najlepszy czas, żeby zadbać o przesuszoną oraz zniszczoną od słońca skórę.