Co zrobić kiedy kremy nie przynoszą oczekiwanych efektów?

Z wiekiem przestajemy się już martwić o pryszcze i wypryski. Zazwyczaj w wieku 35 lat hormony uspokajają się, a cera jest wolna od bolesnych krost i nieestetycznych zaczerwień. Niestety nie oznacza to, że możemy pożegnać się ze wszystkimi problemami skórnymi.

Mezoterapia mikroigłowa – trwałe efekty

Od 25 roku życia spowalniają się ważne procesy, które nadają skórze młodzieńczego blasku. Może to nie być od razu zauważalne w tak młodym wieku, ale stopniowo zmienia się skóra. Suchość i zmarszczki to najczęstsze problemy skórne, którym mają pomóc drogie kremy i serum. Ponieważ jednak często tylko nieznacznie łagodzą wygląd zmarszczek i bruzd, mimo regularnego stosowania, wyniki nie zawsze są zgodne z oczekiwaniami. Jeśli więc zależy Ci na trwałych efektach, to warto skorzystać z zabiegu kosmetycznego, na przykład mezoterapii mikroigłowej we Wrocławiu.

Ten innowacyjny zabieg oferuje szereg korzyści dla różnych części ciała, a nie tylko dla twarzy.

Mezoterapia mikroigłowa – zastosowanie

Mezoterapia mikroigłowa we Wrocławiu to zabieg zapewniający wyjątkowo gładką i młodą skórę. Można go stosować na różne obszary ciała. Dzięki tej innowacyjnej metodzie można błyskawicznie i bezboleśnie usunąć zmarszczki z twarzy, dekoltu i grzbietu dłoni. Mezoterapia doskonale sprawdza się również w leczeniu tzw. skórki pomarańczowej czy cellulitu na udach.

Efekty mezoterapii mikroigłowej

W porównaniu do zabiegów inwazyjnych liftingujących wymagających znieczulenia, zabieg mezoterapii jest bardzo delikatny. Nie wymaga znieczulenia, ponieważ jest stosunkowo bezbolesny, ale pozostaje wysoce skuteczny. Metoda frakcyjnej mikroigłowej mezoterapii przynosi szczególnie dobre efekty w leczeniu drobnych zmarszczek i bruzd.

Jeśli jednak zmarszczki są bardziej uwydatnione i głębokie, potrzeba kilku zabiegów albo uzupełnienia mezoterapii innymi rodzajami zabiegów. Nie da się ich tak skutecznie wyleczyć podczas jednej sesji mezoterapii.

W przypadku mniejszych zmarszczek zdecydowanie warto poddać się zabiegowi mezoterapii mikroigłowej, ponieważ po zabiegu skóra staje się znacznie bardziej równomierna i zdecydowanie gładsza, a także świeższa i młodsza.