Alternatywny sposób na zmianę koloru na głowie

Wiele kobiet nie akceptuje swojego naturalnego koloru włosów. Blondynki często zazdroszczą kruczoczarnych pukli szatynkom, a brunetki marzą o rudych loczkach. Stąd wiele pań poddaje się zabiegowi koloryzacji. Nie da się ukryć, że tego typu zabiegi niszczą strukturę włosa w sposób nieodwracalny. Zwłaszcza odczuwają to w skutkach kobiety przechodzące drastyczne metamorfozy, które z naturalnej blondynki stają się posiadaczkami ciemnych włosów lub odwrotnie. Na szczęście na rynku znaleźć można produkty, które są mniej inwazyjne niż farby. Jednym z producentów jest firma Venita Kosmetyki tej marki są dobre jakościowo, stosunkowo niedrogie i powszechnie dostępne. Stanowią świetną alternatywę dla standardowych farb, chociaż również i farby posiada w swojej ofercie marka Venita Kosmetyki te można wypróbować w domowym zaciszu, są one w pełni bezpieczne.

Co zamiast farby?

Jeśli chcemy nadać naszym włosom innego tonu, warto sięgnąć po venita hennę. Zwłaszcza panie, które mają krucze włosy i widzą u siebie pierwsze siwe pasemka, powinny skorzystać z tego produktu. Standardowa farba mocno przesusza włosy, natomiast Venita henna, czy henna jakiejkolwiek innej marki – wręcz przeciwnie. Z założenia taki produkt stosuje się w celu odżywienia włosa i odbudowania jego struktury. Zmiana odcienia, pogłębienie koloru czy nadanie blasku – to tylko efekty uboczne, które są jednak bardzo pożądane.

Kolorowy zawrót głowy!

Szalone kolory na głowie nie dziwią już nikogo. Zwłaszcza wśród nastolatek spotkać można pasemka w żywych i niestandardowych kolorach. Róże, fuksje czy fiolety mieszają się z zielonymi, a nawet niebieskimi pasemkami. Warto wykonać je pianką Venita. Tego typu produkt pozostaje na długo na głowie, jednak kolor wypłukuje się równomiernie. Pianka Venita może zostać stosowana wielokrotnie na danych włosach.