Marka Silcare i Franchising

Produkty Silicare od lat kojarzą się kobietom z troską o idealny stan paznokci. To ważne, bo w obecnych czasach idealnie wykonany manicure jest istotny dla wyglądu na co dzień, w pracy, na uczelni oraz w trakcie ważnych wyjść. Stanowi uzupełnienie stylizacji i pozwala poczuć się kobiecie pięknie dzięki zadbanym dłoniom. Ale obecnie marka Silcare posiada znacznie szerszy asortyment, w którym znajdziemy produkty niezbędna do codziennej pielęgnacji ciała, które sprawiają, że każda kobieta może czuć się piękna.

Silcare sklep – produkty Silcare na rynkach świata

silcare

Produkty tej marki na stałe są dostępne nie tylko w Polsce, ale też na rynkach całego świata. Marka współpracuje także poprzez rozwój sieci franczyzowej Silcare. Z uwagi na dbałość o jakość produktów, ale też takie detale jak np. ich właściwa ekspozycja w sklepach, marka posiada dokładne wymagania dotyczące przystąpienia do sieci franczyzowej.W parze z nimi idą, jednak korzyści wynikające ze współpracy franczyzowej, o których mowa poniżej.

Zasady współpracy z marką Silcare

Decydując się na współpracę można zyskać możliwość prowadzenia dochodowego biznesu z brany kosmetycznej, który interesuje zwłaszcza damską część społeczeństwa i może stanowić skuteczne i ciekawe połączenie pasji ze sposobem na zarabianie pieniędzy.
Punkt franczyzowy Silcare pozwala na sprzedaż szerokiej gamy kosmetyków, z naciskiem na produkty do stylizacji paznokci i dbania o nie na co dzień. Osoby, które na stałe współpracują z marką mają też możliwość rozwijania się i edukacji, poprzez m.in. uczestniczenie w warsztatach, kursach i szkoleniach. Na stałe w ofercie znajduje się też organizacja kursów trenerskich oraz inne formy współpracy i promowania idei marki, takie jak np. organizacja nieodpłatnych wykładów dla szkół kosmetycznych oraz budowa, nadzór i rozwój sieci Salonów Patronackich w kraju.