Lampa Sunone

Lampa Sunone to bardzo dobre jakościowo urządzenie, które gości w coraz większej liczbie salonów kosmetycznych. Również indywidualne użytkowniczki wybierają ten rodzaj lamp, ponieważ marka wyróżnia się designem i doskonałą jakością swoich produktów.

Lampa Sunone

Lampa Sunone to najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED o mocy 48W. Wśród wielu zalet tego typu lamp należy wymienić, że model Sunone bardzo szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, a także tradycyjne lakiery hybrydowe. Świetnie też współgra z innymi preparatami światłoutwardzalnymi, które powszechnie wykorzystywane są w manicure i pedicure. 

Lampa Sunone z technologią dual led

W lampie Sunone zastosowano niezwykle innowacyjną technologię dual LED, która sprawia, że lampa niezawodnie, a przy tym też szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery (lakiery hybrydowe i żele).  Ponadto lampa Sunone emituje białe światło, które nie męczy wzroku. Ma to ogromne znaczenie w przypadku miejsc, w których non stop wykonywany jest manicure i pedicure. Z tego też względu ten rodzaj lamp docenią wszystkie profesjonalistki, które spędzają długie godziny przy świetle lamp. Co więcej, lampa posiada energooszczędne źródło światła o bardzo dużej mocy. Urządzenie ze względu na zastosowaną technologię dual led emituje dwa zakresy fal, a mianowicie fale o długości 365nm oraz fale o długości 405nm. Piękny design  o kolejna zaleta lamp, które dostępne są w różnych kolorach. Inwestycja w lampę Sunone na pewno się opłaci, a urządzenie posłuży przez długie lata.

Lampa Sunone dostępna w sklepie Cocolita.