Kosmetyki Jean D’Arcel

Kosmetyki Jean D’Arcel z Niemiec oznaczają wysoką jakość, skuteczną pielęgnację skóry i partnerską współpracę z klientami. Obecnie produkty i metody leczenia firmy są dostępne w ponad 40 krajach.

Najwyższy priorytet mają badania i rozwój. Zawsze starając się oferować najlepsze możliwe rozwiązania, nowe substancje czynne są stale badane w wewnętrznych laboratoriach firmy, aby umożliwić udostępnienie jeszcze bardziej skutecznych produktów i indywidualnych rozwiązań.

Jean D’Arcel oferuje szeroki zakres wysoce skutecznej pielęgnacji skóry, która jest dostępna wyłącznie w salonach kosmetycznych. Ich celem jest oferowanie klientom produktów do pielęgnacji skóry i systemów zabiegowych wysokiej jakości w doskonałej harmonii skuteczności i dobrego samopoczucia.

Kosmetyki Jean D’Arcel z serii Refine and Correct

Wolne rodniki, genetyka i przyjemności życiowe pozostawiają po sobie ślady. Czasami te objawy są oczywiste, takie jak zmarszczki, przebarwienia, blizny lub cienie pod oczami. Rozwiązanie tego rodzaju problemów skórnych wymaga intensywnych zabiegów uszlachetniających i korekcyjnych z użyciem składników aktywnych, takich jak wysoka zawartość kwasu owocowego, retinolu, beta-glukanu, fibrokomórki i matrycy komórkowej, które wnikają, przywracają i przynoszą widoczne rezultaty.

Laboratoria Jean D’Arcel opracowały dwa rozwiązania do udoskonalania i poprawiania, Prestige i ArcelMed.

Prestige


Udoskonalaj i poprawiaj dzięki mocy witamin, beta-glukanu i specjalnego kompleksu „anty-progeria”.

Arcelmed


Gama produktów dermatologicznych do udoskonalania i korygowania pigmentacji, blizn potrądzikowych oraz wspomagania odzyskiwania po operacjach plastycznych