Manicure hybrydowy strzałem w dziesiątkę?

zdjęcie paznokci hybrydowych

Kobiety wręcz zakochały się manicure hybrydowym. Oczywiście nie bez powodu. Jest wiele zalet płynących z posiadania paznokci hybrydowych. Przy okazji warto też poznać pewne minusy tego rozwiązania. 

Poznaj zalety manicure hybrydowego w Warszawie

Obecnie paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością. Za tym rozwiązaniem przemawia trwałość, gdyż lakier utrzymuje się na płytce paznokcia przez nawet trzy tygodnie. Warstwa hybrydowa jest twarda i odporna na uszkodzenia, co ułatwia zapuszczenie swoich naturalnych paznokci. Taki manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy kupić potrzebny sprzęt i lakiery. Do wyboru jest wiele kolorów, a pomalowane nimi paznokcie wyglądają naturalnie. Manicure hybrydowy jest dużą oszczędnością czasu – nie tylko jest bardziej trwały od zwykłego lakieru, ale też wykonanie paznokci jest mniej czasochłonne. Można liczyć również na przeróżne dodatki w postaci brokatów, naklejek itd. 

W przypadku manicure hybrydowego w Warszawie (w tym linku znajdziesz przykład) można mówić o wielu zaletach, ale rozwiązanie to nie jest wolne od wad. Warto mieć to na uwadze. Liczba plusów znacząco przewyższa jednak ilość minusów. Mówi się, że paznokcie hybrydowe mogą osłabiać paznokcie, więc jeśli ktoś ma już je słabe i kruche, trzeba liczyć się z możliwością pogorszenia ich kondycji. Jeśli komuś zależy na bardzo długich paznokciach, to w przypadku tych hybrydowych jest brak możliwości wydłużenia ich tak bardzo jak przy metodzie żelowej. Minusem mogą być dla wielu osób odrosty, szczególnie jeśli komuś szybko rosną paznokcie.