Kosmetyki Eleven Australia

Eleven Australia https://sklep.bellita.waw.pl/eleven-australia-kosmetyki-do-wlosow to firma, która pojawiła nagle się na rynku kosmetyczno-pielęgnacyjnym w 2011 roku. Początkowo była ta mała firma, która z biegiem czasu przekształciła się w potężną markę, której produkty można kupić właściwie na całym świecie.

Jak powstała marka?

Dyrektorzy kreatywni marki to wielkie ikony w świecie mody, fryzur i fotografii – Australijski Fryzjer Roku Joey Scandizzo i Australijski Fotograf Roku Anrew O’Toole – ich celem było stworzenie takiej marki, która jak najbardziej oddałaby klimat i uosabiała w swojej wizji styl życia w Australii.

Pierwszym pomysłodawcą był właśnie Joey Scandizzo, który pracując w salonie fryzjerskim, ale będąc również uczestnikiem różnorakich nagrań, pokazów mody i sesji zdjęciowych chciał stworzyć markę z kosmetykami do włosów, które będą bezproblemowo zrozumiane przez wszystkich, a na dodatek będą bardzo łatwe w użyciu – nie rezygnując przy tym na jakości efektów jakie mają po siebie zostawić.

Co charakteryzuje markę?

Eleven Australia to kosmetyki, które mają proste, naturalne składy i nie są testowane w laboratoriach na zwierzętach. Świadczy to o marce bardzo dobrze, widać, że stawia na ekologiczne i moralne podejście do biznesu. Dodatkowo kosmetyki są bardzo łatwe w użyciu, a pielęgnacja ciała i włosów tymi produktami nie zabiera dużo czasu i jest maksymalnie intuicyjna i prosta.

Kosmetyki od Eleven Austarlia są dla osób, które cenią sobie szybką, ale za to efektowną pielęgnacje i które chcą wiedzieć, że żadne zwierzęta nie ucierpią przy testach tych kosmetyków.