Golden Rose kredka do brwi- jak stosować?

Makijaż brwi wydawałoby się na pierwszy rzut oka, że teoretycznie nie może być wcale taki trudny – prawda jednak wygląda zupełnie inaczej. Przede wszystkim warto popatrzeć na najczęstsze błędy w makijażu – ile ich jest! Jak się przed nimi ustrzec? Jak pomalować brwi kredką Golden Rose, aby efekt naprawdę był zachwycający? 

Krok pierwszy – odpowiedni kształt brwi

Zanim jednak jeszcze przejdziemy do kwestii makijażu należy koniecznie wspomnieć o tym, że przede wszystkim to trzeba zadbać o ładny i estetyczny kształt brwi. Bardzo ważne jest to, aby pasował on do rysów danej twarzy. Jednak podkreślić należy w tym miejscu również to, że cieniuteńkie i praktycznie w ogóle wyskubane brwi zdecydowanie nigdy nie będą u nikogo stanowiły żadnej prawdziwej ozdoby. Jeśli mamy problem z doborem odpowiedniego kształtu, to warto zgłosić się z tym do kosmetyczki. 

Krok drugi – odpowiedni odcień

Golden Rose kredka do brwi występuje w wielu odcieniach – zdecydowanie stanowi to jej niezaprzeczalną zaletę. Niemniej jednak taki kolor do brwi wcale nie jest tak łatwo wybrać, jakby do się zdawało. Zazwyczaj uznaje się, że brwi powinny być o ton – do trzech ciemniejsze od włosów. Dzisiaj jednak wiele osób farbuje włosy i nawet jeśli pamiętają swój naturalny odcień to jednak już nie można do niego dopasowywać. Dlatego warto zawsze na początek wypróbować kilka rodzajów kredek albo ponownie – poradzić się kosmetyczki. Na koniec warto dodać, że Golden Rose kredka do brwi jest naprawdę bardzo wytrzymała i trwała

Golden Rose kredka do brwi dostępna w ofercie sprzedażowej tutaj.