Zwykłe lakiery do paznokci – czy sprawdzą się w nowoczesnym manicure?

lakiery klasyczne kolorowe

Nowoczesny manicure charakteryzuje się przede wszystkim wyrazistością i oryginalnymi efektami. Panie coraz chętniej decydują się na oryginalne zdobienia oraz nietuzinkowe stylizacje, które pozwalają się im wyróżnić z tłumu. Wydawać się może, że lakiery klasyczne nie są już w stanie zaspokoić współczesnych potrzeb klientek. Jednak są to tylko pozory. Tak więc, czy zwykłe lakiery do paznokci sprawdzą się w nowoczesnym manicure?

Zwykłe lakiery do paznokci – świetna baza pod pyłki i efektowne stylizacje

Zwykłe lakiery do paznokci wydają się być nieco zapomniane. Obecnie w modzie są wszelakie proszki i żele, które pomagają wykreować fantastyczne wzory. Jednak lakiery klasyczne dalej mogą świetnie się sprawdzić w nowoczesnym manicure. Można je wykorzystać w formie:

  • bazy pod nałożenie pyłku z efektem;
  • bazy pod zdobienia żelowe;
  • bazy pod wykreowanie efektu ombre.

Jak więc widać, zwykłe lakiery do paznokci w dalszym ciągu mogą spełniać swoją rolę i sprawdzać się nawet w najbardziej fantazyjnym manicure. Niemniej jednak wszystko zależy tu od potrzeb klientki, a także od doświadczenia samej stylistki. To ona może zaproponować ciekawą formę stylizacji, w której lakiery klasyczne będą spełniać główną rolę.

Lakiery klasyczne idealne do wykonywania ozdób

Zwykłe lakiery do paznokci (https://makear.pl/pl/menu/lakiery-klasyczne-771.html) mogą się także świetnie sprawdzić w momencie, kiedy zachodzi potrzeba wykonania delikatnych i subtelnych zdobień. Okazuje się, że można je wykorzystać celem przygotowania klasycznego french’a. Wystarczy jedynie odpowiednio dobrać kolory, a cała kreacja na paznokciach nabierze wyjątkowo klasycznego wydźwięku. Takie lakiery można również z powodzeniem wykorzystać do wykonywania drobnych, punktowych zdobień przy pomocy małego pędzelka. Zastąpią one żel akrylowy, a dodatkowo praca z nimi będzie dla stylistyki o wiele łatwiejsza. Można więc śmiało stwiedzić, że lakiery klasyczne tak naprawdę nigdy nie wyjdą z mody. W dalszym ciągu można je wykorzystać na wiele sposobów, a ich szeroka gama kolorystyczna daje nieograniczone możliwości.