Zalety acetonu semilac

Jeśli zastanawiasz się jak skutecznie i bezboleśnie usunąć lakier hybrydowy wybierz aceton kosmetyczny. Aceton doskonale sprawdza się podczas bezpiecznego usuwania lakieru hybrydowego, tipsów oraz ozdób z paznokci. Jednym z lepszych kosmetyków tego rodzaju jest aceton od polskiej marki SEMILAC, stworzonej przez firmę Diamond Cosmetics, która produkuje profesjonalne akcesoria i kosmetyki przeznaczone do  pielęgnacji i stylizacji paznokci.

ACETON I JEGO WŁAŚCIWOŚCI

Aceton jest bezbarwny, posiada jednak charakterystyczny zapach, który podobny jest do zapachu zmywacza do paznokci. Aceton kosmetyczny jest specjalnie oczyszczony i wzbogacony substancjami pielęgnującymi, oraz witaminami.

ZALETY ACETONU SEMILAC

Aceton od firmy semilac jest bardzo wydajny więc starcza na długi okres czasu. Jest bardzo skuteczny i szybko usunie lakier hybrydowy z paznokci. Jego zaletą jest również fakt, iż może służyć do czyszczenia przyrządów do manicure i pedicure. Jest to produkt bezpieczny dla dłoni.

ZDEJMOWANIE HYBRYD ZA POMOCĄ ACETONU SEMILAC

Przed ściągnięciem paznokci hybrydowych należy zaopatrzyć się w aceton Semilac REMOVER, blok polerski, waciki bezpyłowe, pilniczek do paznokci, folie do usuwania lakieru hybrydowego oraz drewniany patyczek. Zaczyny od spiłowania wierzchniej warstwy lakieru. Kolejnym krokiem będzie nałożenie na płytkę paznokcia zamoczonego wacika w acetonie. Całość należy owinąć, używając do tego folii aluminiowej i pozostawić na około 10 minut. Następnie zdejmujemy waciki i resztę lakieru usuwamy za pomocą drewnianego patyczka do manicure.