Woski do depilacji – Lycon

Woski Lycon są produkowane z australijskich składników. Te składniki to wosk pszczeli, olejki eteryczne i żywice. Taki skład gwarantuje, że zabieg depilacji jest prawie bezbolesny. 

Są dostępne dwa rodzaje wosku. Za pomocą Lycon Hot Wax depiluje się włoski o długości 1 mm, a Lycon Strip Wax przeznaczony jest do włosków o długości 2 mm.

Gdzie na zabieg depilacji?

Depilacja Lycon w Warszawie jest reklamowana jako zabieg wykonywany na wszystkich częściach ciała. Poza tym, że zabieg ten jest praktycznie bezbolesny, dostarcza on miłe wrażenia dla zmysłów. Woski zawierają olejki oraz substancje odżywcze, które są zbawieniem dla skóry.

Warszawska depilacja Lycon to nie tylko sam zabieg usuwania zbędnego owłosienia, ale także wszystko to, co jest robione przed i po tej czynności. Jest to poddanie skóry dobroczynnemu działaniu olejków i balsamów, w celu przygotowania jej do samej depilacji i ukojenie jej już po.

Woski Lycon mają niską temperaturę topnienia i są elastyczne. Dzięki takim właściwościom są delikatne dla skóry i nie trzeba obawiać się zabiegu depilacji.

Dlaczego depilacja Lycon?

Depilacja woskiem polega na usunięciu zbędnego owłosienia, razem z cebulkami. Włoski, które odrosną po kilku tygodniach, będą jaśniejsze i cieńsze. 

Sam zabieg depilacji jest skuteczniejszy, niż golenie. W przypadku golenia, cebulki pozostają i włosy szybko odrastają. Jednak depilacja woskiem może sprawiać ból i powodować podrażnienia skóry.

Depilacja woskami Lycon jest nie tylko bardziej skuteczna, niż zwykłym woskiem, ale jest to zabieg prawie zupełnie bezbolesny.