Unikalne kolczyki tunele

tunele do uszu są chętnie dobierane przez osoby, które chcą się czymś wyróżnić i podkreślić swój charakter. Oczywiście są one wykonywane w profesjonalnym salonie, gdzie zachowamy komfort i bezpieczeństwo. Czym cechują się kolczyki tunele? Z jakich materiałów są tworzone? Na jaką opcję postawić?

Tunel piercing

Wybór danej biżuterii musi zostać podyktowany swoimi oczekiwaniami. Kolczyki tunele dobierzemy po wypracowaniu danego otworu w płatku ucha, jak i już po jego uzyskaniu. Okazuje się, że są one tworzone z materiałów sztucznych i naturalnych. te drugie najczęściej są wykonywane z:

  • drewna,
  • kamienia,
  • kości,
  • rogu bawoła itp. 

Sztuczne tunele natomiast stawiają na silikon, akryl lub stal chirurgiczną. Plusem jest fakt, że w tym wypadku skorzystamy z wielu wzorów, kolorów i kształtów. 

Kolczyki tunele

Tunele do uszu mogą zapewniać dokładną ekspozycję otworu w płatku ucha lub posiadać ciekawe wypełnienie. Plugi do uszu są rozwiązaniem, jakie zakrywa pustą przestrzeń. Jest to biżuteria, jaka przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi piercingu. Zaletą jest ogromny wybór zdobień, kształtów i wzorów. Warto zauważyć, ze ozdobne plugi mogą posiadać wtopione kamienie, cyrkonie, etniczne wzory i wiele innych. Klasyczne kolczyki tunele są natomiast dostępne w okrągłej wersji online na , co podkreśli pustą przestrzeń. Na uwagę zasługują kształty niestandardowe, które oryginalnie się zaprezentują. Podczas doboru tuneli zastanówmy się, jakie wzory i kolory spełnią nasze oczekiwania. Postawmy na profesjonalny piercing, jaki da nam bezpieczeństwo.