Twistery, kolczyki coraz bardziej modne

Twistery to kolczyki, które najczęściej dobierane są przez osoby, chcące przekłuć chrząstkę ucha. Jest to obecnie bardzo modna ozdoba, która świetnie się sprawdzi, jednak musimy wiedzieć, że aby tak się stało, to należy kolczyki dobierać z dużą rozwagą.

Muszą zostać wykonane z materiałów, które zagwarantują nam świetną jakość, a także neutralność ze skórą, szczególnie kiedy rana po przekłuciu jest świeża i sprawia dyskomfort. 

Kolczyk Twister, jaki sprawdzi się na początek? 

Twister piercing wykonywany w gabinecie to nasza gwarancja wykonania pracy tak, aby został nam dobrany także odpowiedni kolczyk. Jeśli jednak chcemy sami go zakupić, to najlepiej na sam początek zdecydować się na ten wykonany ze stali chirurgicznej. Jest to materiał nie tylko trwały i bardzo uniwersalny, ale także bezpieczny, nawet kiedy mamy do czynienia ze świeżą raną po przekłuciu. Jest to bardzo ważne, aby kolczyk nie tylko doskonale się prezentował, ale także był komfortowy w noszeniu przez długi czas. 

Różne wielkości i kolory

Na rynku mamy możliwość doboru kolczyka, który nie tylko będzie miał wygląd taki, jak w pełni wpasuje się w nasz styl, ale także mamy możliwość doboru odpowiedniej wielkości. Plusem jest także to, że możemy dobierać pomiędzy różnymi wielkościami tak, aby kolczyk rzeczywiście w pełni spełniał nasze wszelkie oczekiwania. Ponadto możemy kolczyki twistery kupować w sieci, gdzie znajdziemy duży ich wybór i niskie ceny, ale także stacjonarnie. Wybór formy zakupów zależy od nas i naszych preferencji.