Trwały manicure hybrydowy

malowanie paznokci

Kobiety przykładają wielką wagę do tego, żeby w każdych okolicznościach mieć zadbane dłonie. Najwięcej czasu poświęcają stylizacji paznokci. Manicure jest ważnym elementem kobiecego wyglądu, dlatego zawsze powinien wyglądać nienagannie.

Trwały manicure

Wiadomo, że dłonie i paznokcie narażone są na działanie różnych środków chemicznych, chociażby takich jak płyny do mycia naczyń. Działają one na lakiery do paznokci i powodują ich odpryskiwanie. Manicure, w którym połowa lakieru jest podrapana, wygląda bardzo źle. Receptą na to są trwałe lakiery hybrydowe (sprawdź te lakiery). Dobrze wykonana hybryda będzie się utrzymywać do 14 dni. Żaden tradycyjny lakier nam tego nie zapewni.

Zalety hybrydy

Obgryzanie paznokci to okropny nawyk, ale są kobiety, które mają z tym problem. Na szczęście lakier hybrydowy może pomóc wygrać z przyzwyczajaniem. Dzięki temu, że po zaaplikowaniu na płytkę, kosmetyk jest dość twardy, niemożliwe staje się obgryzanie. Często kobiety oduczają się tego nawyku, a po zdjęciu hybrydy, okazuje się, że ich paznokcie są w dużo lepszym stanie. Decydując się na manicure hybrydowy, kobieta zyskuje piękne i zadbane paznokcie, nawet na 2 tygodnie. Taka stylizacja jest bezpieczna dla płytki. Kolorowy lakier hybrydowy pozwala tworzyć niesamowite wzory. Na rynku dostępne są najróżniejsze odcienie i z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie warto jest zdecydować się na hybrydę.