Szeroki asortyment produktów Tena Lady


Produkty Tena Lady to idealne rozwiązanie dla kobiet o różnym stopniu popuszczania moczu. Są one przeznaczone do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapewniają właściwy poziom chłonności oraz chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjne majtki chłonne Tena Lady Pants, które dostępne są w praktycznym kremowym kolorze oraz we wszystkich rozmiarach, spośród których można do woli wybierać: https://www.nowafarmacja.pl/tena-lady.

Produkty do zastosowania w nocy przy różnym stopniu nietrzymania moczu


Dla komfortu odpoczynku w trakcie snu warto sięgnąć przy problemach z nietrzymaniem moczu po sprawdzone produkty. Tena Lady Maxi Night poprzez dłuższe i szersze wymiary zapewni nieprzeciekanie moczu w trakcie jego niekontrolowanego wydzielania w nocy. Tena Lady Extra również mogą być stosowane w czasie snu. Sprawdzają się do stosowania przy średnim stopniu nietrzymania moczu. Niezwykle chłonny wkład zabezpiecza i zamyka wewnątrz podpaski. Nie powodują przenikania moczu na zewnątrz. Przy średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu sprawdzają się Tena Lady Slim. Są to niezwykle miękkie produkty.

Z kolei przy nieco lżejszych dolegliwościach można zastosować podpaski Tena Lady Normal, które bez problemu można używać zarówno w dzień, jak i w nocy. A to za sprawą możliwości przyklejenia ich do bielizny podczas snu oraz aktywności w trakcie dnia. Podpaski Tena Lady Maxi oraz podpaski Tena Lady Extra przystosowane są do dużych rozmiarów kobiet. Ich elastyczne boki dostosowują się do ciała. Nie powodują przy tym otarć ani wydobywania się z nich zawartości.

Produkty higieny osobistej do zastosowania w dzień


Kobiety przy dużej aktywności fizycznej z minimalnym problemem nietrzymania moczu powinny sięgać po produkty Tena Lady Normal. Z kolei już przy średnim stopniu, sprawdzają się produkty Tena Lady Super. Zapewnią one większą dyskrecję oraz poczucie komfortu. Przy kropelkowym nietrzymaniu moczu rewelacyjne są wkładki Tena Lady. Są one:

cieniutkie,
super chłonne.


Sprawdzają się idealnie nawet przy bardzo obcisłych ubraniach. Niezawodne Tena Lady wkładki zabezpieczą również przed nieprzyjemnym zapachem. Tena Lady Maxi mogą być również stosowane dla osób starszych i niepełnosprawnych.