Pyłki — must have tego lata

pyłek do paznokci

Czy można zrobić samodzielnie oryginalny i ciekawy manicure? Oczywiście, że tak! Trzeba tylko wyposażyć się w kilka niezbędnych do tego produktów. Co najlepiej w swojej kosmetyczce? Jakie kosmetyki przydadzą się paniom, które chcą błyszczeć w te wakacje? Podpowiedź poniżej.

Prosty, szybki i niezwykle efektowny


Nie od dziś wiadomo, że za piękny manicure w profesjonalnym salonie kosmetycznym trzeba czasami słono zapłacić. Dlatego wiele pan zdecydowało się na to, by samodzielnie, we własnym domu ozdabiać swoje paznokcie zarówno u rąk, jak i nóg. Jak się okazuje w praktyce, jest to banalnie proste. Wystarczy dobra baza, ciekawy lakier, efektowne pyłki do paznokci i top.

Jakie pyłki do paznokci królują na dłoniach pań w tym sezonie?


W te wakacje zdecydowana większość kobiet chce błyszczeć. Dlatego panie wybierają pyłki do paznokci bardzo ozdobne, efektowne, które widoczne są na paznokciach już z daleka. Modny jest obecnie wzór „syrenki”, neonowy efekt oraz wzór zmieniający się w różnym świetle. By otrzymać taki spektakularny efekt, wystarczy wybrać odpowiednią ozdobę. Pyłki świetnie „wtapiają” się w różnorodne kolory, co sprawia, że genialnie wyglądają zarówno z mocnymi, jak i subtelnymi odcieniami. Można zdecydować się na taki efekt na wszystkich paznokciach lub wybrać wariant, w którym tylko jeden lub dwa paznokcie na dłoni będą pomalowane w ten sposób. Warto takie pyłki stosować również na stopach, gdyż doskonale będą komponować się z letnimi, ozdobnymi sandałkami w wielu rozmaitych stylizacjach.