Piękny wygląd rzęs i odżywienie w jednym

Zastanawiasz się, jaki zabieg medycyny estetycznej byłby idealnym wyborem dla Ciebie? A może masz wątpliwości, czy upiększanie się w salonach kosmetycznych jest w pełni bezpieczne, konieczne i funkcjonalne? Laminowanie rzęs Warszawa to oferta dla tych, którzy pragną połączyć pielęgnację z powalającym efektem końcowym!

Laminowanie rzęs: po co?

O popularności podanego zabiegu świadczy chociażby częstotliwość, z jaką kosmetyczki odbierają telefony z prośbą o zapisanie na zabieg laminowania rzęs. Klientki decydują się na wykonanie laminacji rzęs, ponieważ daje spektakularne efekty, a dodatkowo jest w pełni bezpieczna i ma atuty pielęgnacyjne.

Jakie efekty daje zabieg laminowania rzęs?

Przede wszystkim powoduje spektakularne uniesienie rzęs i pozostawienie ich w ułożonym kształcie na długi czas. Dzięki temu rzęsy wydają się gęstsze oraz dłuższe. Co więcej stają się ciemniejsze, ponieważ w trakcie wykonywania zabiegu zostaje nałożona na nie przyciemniająca farba. Rzęsy są także odżywione i wyglądają na zdrowe, dzięki używanym preparatom pielęgnacyjnym. Laminowanie rzęs to zabieg odpowiedni dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jak wygląda taki zabieg?

Na początku twarz klientki zostaje dokładnie oczyszczona, a u nasady rzęs zostaje umieszczony silikonowy wałeczek, na który zostaną nawinięte rzęsy. Następnie zostają odżywione odpowiednim preparatem, wyczesane i ułożone w wachlarz. Kolejnym krokiem jest przyciemnienie włosków za pomocą farby, a zabieg kończy nałożenie utrwalającej keratyny.