Pędzle do makijażu Hakuro – postaw na profesjonalizm!

jeden z pędzli Hakuro

Każda kobieta w mniejszym lub większym stopniu nakłada na twarz kolorowe kosmetyki. Puder, podkład, cienie do powiek, czy tusz do rzęs znajdują stałe miejsce w damskiej kosmetyczce. Równie ważne są akcesoria pomocne przy robieniu makijażu.

Warto postawić na profesjonalne narzędzia, dzięki którym make-up będzie wyglądał zjawiskowo. Jednym z nich są pędzle marki Hakuro.

Pędzle do cieni

Hakuro to polska marka specjalizująca się w akcesoriach do makijażu. Aby cienie długo utrzymywały się na powiekach, ważna jest nie tylko ich jakość. Liczy się również jakość akcesoriów, które służą do ich aplikowania.

Bazę pędzli do cieni marki Hakuro stanowi kozie włosie. Komponent ten zapewnia wysoki komfort użytkowania. Pędzle są miękkie, sprężyste i niezwykle precyzyjne. Pędzlami Hakuro można z łatwością nałożyć cień i rozetrzeć w załamaniu powieki.

Pędzle do różu

Wśród pędzli do makijażu Hakuro znalazły się pędzle do różu i bronzera, których trzonki wykonane są z drewna. Odpowiednia gęstość włosia sprawia, że świetnie sprawdzają się one przy nakładaniu preparatów rozświetlających. Drewniana rączka zapewnia im zaś długotrwałą żywotność. Takich pędzli nie wymienia się co miesiąc!

Do modelowania brwi…

Mówiąc o makijażu, należy pamiętać o jednym. Na policzkach i powiekach się nie kończy. Marka Hakuro zadbała również o wyjątkową linię pędzli do brwi. Syntetyczne, ciasno ułożone włosie ułatwia modelowanie brwi. Te pędzle do makijażu Hakuro mogą posłużyć także do wykonywania cienkich kresek na powiekach.