Max Factor – podkład przyszłości?

PODKŁAD MAX FACTOR W SZTYFCIE

Max Factor to marka, która od wielu lat z powodzeniem dba o wygląd i skórę kobiet na całym świecie. Z makijażu uczynili sztukę, tworząc wyjątkowe i trwałe produkty. Obecnie nie ma osoby, która nie słyszałaby o ich kosmetykach. W swoim asortymencie firma posiada szeroką bazę artykułów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Prawdziwym hitem stał się ostatnio podkład Max Factor. Zdobył uznanie i zaufanie kobiet w różnym wieku. Nawilża skórę i kryje niedoskonałości. Co jeszcze da używanie podkładu Max Factor?

Max Factor – podkład idealny

Skóra delikatnie muśnięta makijażem stała się ostatnio bardzo modna. Wiele kobiet zaczęło więc szukać lekkiego podkładu, który pozwoli zachować naturalny wygląd. Max Factor podkład jest produktem który sprawdzi się na wielkie wyjścia, jak i na co dzień. Nałożenie kilku warstw sprawi, że samodzielnie można budować stopień krycia. Idealnie łączy w sobie cechy podkładu z efektem długotrwałego nawilżenia skóry. Ujednolica i upiększa cerę. Zakrywa drobne niedoskonałości, ale jego moc tkwi przede wszystkim w wydobyciu kobiecego, naturalnego piękna. Zapewni promienny wygląd każdej kobiecie, w każdym wieku. Podkład nie zatyka porów ani nie podrażnia wrażliwej skóry twarzy.

Max Factor podkład:

  • brak uczucia „maski”
  • długotrwałe nawilżenie skóry
  • lekki, naturalny makijaż przez cały dzień
  • długotrwały efekt
  • doskonałe krycie o przedłużonej trwałości
  • utrzymuje się na skórze przez cały dzień
  • szeroka gama odcieni

Idealny kolor na skórze

Max Factor podkład dopasowuje się do koloru skóry. Szeroki wybór odcieni sprawi, że kobiety znajdą dla siebie idealny kolor i będą mogły postawić na delikatny makijaż. Fantastycznie scala się z odcieniem cery, co sprawia, że jest niewyczuwalny i praktycznie niezauważalny. Pozostawia efekt zdrowej, gładkiej i miękkiej skóry. Dzięki łatwemu nakładaniu, sprawdzi się u kobiet które makijaż noszą od lat, jak i u tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z make-up’em. Max Factor podkład jest bardzo wydajny, dzięki czemu wystarczy na długi czas.