Linia L’OREAL Absolut Repair

Włosy to wizytówka każdego człowieka. Ich długość, kształt, kolor, a przede wszystkim sposób uczesania mówi drugiej osobie o tym kim jesteśmy, jaki mamy charakter i podejście do życia. Dlatego tak ważne jest to, aby zawsze wyglądały pięknie i zdrowo.

Marka L’OREAL https://lavandin.pl/pl/series/loreal-professionnel-serie-expert-absolut-repair-2702.html od wielu lat dba o pielęgnację naszych włosów, a ich produkty używane są w najlepszych salonach fryzjerskich na całym świecie. W wielu drogeriach znajdziemy ich szampony, farby, odżywki i maski do włosów każdego rodzaju.

L’OREAL co jakiś czas udoskonala swoje artykuły, aby zapewniały klientom jak największą satysfakcję. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii kosmetyków do włosów, jest edycja Absolut Repair, która na rynku znajduje się od niedawna. Produkty te przeznaczone są w głównej mierze do włosów zniszczonych, które przez ciągłe farbowanie lub stylizacje wymagają odżywienia i wzmocnienia.

Naturalne kosmetyki

Dlatego w pielęgnacji zniszczonych włosów stawiają na 3 kroki: oczyszczenie, odżywienie i ochrona. Składnikami, które w tym pomogą są ekstrakt z otrębów, komosa ryżowa oraz białko pszeniczne. Dzięki nim włosy będą mniej podatne na rozdwajanie, mocniejsze oraz nie będą się łamać. Linia L’OREAL Absolut Repair posiada w swojej ofercie między innymi szampon i odżywkę, które regenerują włosy bez ich nadmiernego obciążenia. Maskę mającą właściwości odbudowujące i chroniące. Jest ona idealna do włosów osłabionych, uszkodzonych i łamliwych.

A także serum na rozdwojone końcówki, które można stosować na mokre włosy jako ochrona przed stylizacją na ciepło, lub na suche, aby nadać im połysku i zdrowego wyglądu. Marka zadbała również o ekologię, ich artykuły, takie jak butelki szamponu i olejku są produkowane w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Wiele klientek z całego świata pokochało linię Absolut Repair marki L’OREAL Paris i od wielu lat sięga po te produkty, mając pewność co do ich jakości i działania.