Kosmetyki So Bio Etic

żel oczyszczający So Bio

Jedną ze znanych oraz renomowanych marek produkujących kosmetyki jest firma So Bio Etic. Jest to marka w pełni zaangażowana etycznie oraz posiadająca wyjątkowe wartości.

Kosmetyki So Bio Etic

Kosmetyki marki So Bio Etic to produkty wytwarzanie w sposób w pełni naturalny oraz ekologiczny. Kosmetyki są produkowane we Francji, a surowce wykorzystywane podczas procesu produkcji pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł lub pochodzą ze sprawiedliwego handlu. Firma So Bio Etic kupuje surowce do swoich kosmetyków przede wszystkim od lokalnych producentów, co jest zachowaniem bardzo etycznym. Natomiast w przypadku używania składników, które pochodzą z innych kontynentów przestrzegana jest przede wszystkim zasada sprawiedliwego handlu.

Zalety produktów So Bio

So Bio kosmetyki posiadają szereg zalet. Przede wszystkim nie zawierają one żadnych składników, które mogą negatywnie wpływać na środowisko, takich jak parabeny, sztuczne barwniki i zapachy, silikony, produkty genetycznie modyfikowane, a także PEGi i parafiny. Produkty So Bio nie są także testowane na zwierzętach oraz nie posiadają w swoim składzie żadnych produktów pochodzących ze zwierząt. Wszystkie kosmetyki umieszczane są także w ekologicznych opakowaniach, które są biodegradowalne oraz nie zanieczyszczają w żaden sposób środowiska naturalnego. Produkty firmy są wytwarzanie zgodnie z poszanowaniem ludzi oraz zwierząt.