Kosmetyki marki Montibello – nie tylko dla profesjonalistów

montibello

Montibello to marka będąca połączeniem nowoczesnych technologii oraz naturalnych składników. Oferuje kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji, a także koloryzacji włosów, gwarantujące ich widoczne odżywienie i wzmocnienie. Przeznaczone są dla profesjonalistów, ale chętnie korzystają z nich również klienci nie związani zawodowo z branżą fryzjerską.

Montibello- kosmetyki do farbowania włosów

Montibello oferuje profesjonalne farby do włosów, a także preparaty przed lub po koloryzacji, które intensywnie pielęgnują włosy. Ciekawym rozwiązaniem jest specjalny spray na odrosty, który wykazuje skuteczność i szybkość działania bez potrzeby nakładania farby. Produkt dostępny jest w drogerii internetowej Bellita.pl w kilku podstawowych kolorach, dzięki czemu bez problemu można go dopasować do aktualnej barwy włosów. Spray jest prosty i wygodny w użytkowaniu.

Pielęgnacja i stylizacja włosów z Montibello

Właściwie dopasowane kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji pozwalają zadbać o kondycję i wygląd włosów. Montibello proponuje podstawowe kosmetyki takie jak szampony i odżywki, które stosowane są do codziennej pielęgnacji. Wyróżniają się starannie stworzonymi formułami, które doceniane są przez osoby zapracowane. W asortymencie znajdują się także profesjonalne kosmetyki do zadań specjalnych, które zawierają składniki niwelujące wypadanie włosów czy łupież. Oddzielną grupę produktów stanowią kosmetyki do stylizacji, w tym przede wszystkim pianka utrwalająca czy spray przeciw puszeniu się włosów, które sprawdzają się do codziennych, jak specjalnych fryzur. Produkty nie tylko działają skutecznie, ale także zawierają bezpieczne dla skóry składniki, które nie obciążają włosów. Powodują ich dogłębną pielęgnację, a także uzyskanie efektownej stylizacji, co powoduje, że każdy może poczuć się we własnym domu, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.