Cały makijaż twarzy tylko produktami marki Bourjois

bourjois


Kosmetyki bourjois cieszą się dużą popularnością od wielu lat i nieustannie przybywa coraz więcej fanek tej marki. Kosmetyki nie należą jednak do najtańszych, sięgają raczej do średniej półki cenowej. Niewątpliwym plusem jest to, że można bez problemu zakupić je w drogeriach dostępnych w wielu polskich miastach. Zwolenniczka tych produktów nie będzie, więc miała problemu z szybkim dokupieniem, kończącego się już ulubionego produktu. 

Oferowane produkty przez markę bourjois

Marka bourjois prezentuje w swojej ofercie kosmetyki kolorowe, czyli kosmetyki do makijażu twarzy. Wśród pełnej oferty (zobacz tutaj) możemy znaleźć takie produkty jak:

  • pomadki do ust, pomadki w płynie, błyszczyki do ust
  • podkłady, pudry, korektory, róże, bazy, brązery, rozświetlacze
  • produkty do brwi, maskary, cienie do powiek, kredki do oczu, eyelinery 

Przy zakupie produktów danej marki możemy wykonać prawie cały makijaż twarzy, oczywiście w zależności od preferencji i przyzwyczajeń kosmetycznych. Podkłady występują w formie z pompką oraz z osobnym aplikatorem, występują również w dużym wachlarzu odcieni. Przed zakupem produktów typu podkład, korektor, puder warto skorzystać z możliwości użycia testerów i doboru odpowiedniego odcienia produktu dla swojej skóry. Kolor kosmetyku mającego wtopić się w kolor skóry na twarzy należy porównać z naturalnym odcieniem szyi, aby produkt nie przyczynił się do wyznaczenia wyraźnej granicy pomiędzy twarzą a szyją. 

Najbardziej znane kosmetyki bourjois

Do grona najbardziej znanych kosmetyków bourjois zalicza się pomadki takie jak:

  • matowa pomadka w płynie Bourjois Rouge Edition Velvet, która powinna długo utrzymywać się na ustach, a zarazem zostawiać uczucie lekkości- kosztuje około 30 zł
  • kremowa pomadka Bourjois Rouge Fabuleux, która nie zastyga- kosztuje około 40 zł

Z produktów do policzków najbardziej wyróżniającymi są:

  • róż do policzków 95 Rose De Jaspe. Róż produkowany jest w małych pudełeczkach z lusterkiem, które łatwo przechowywać w torebce. Pojawia się w wielu odcieniach, z połyskiem lub bez niego. 
  • puder do twarzy bourjois Healthy Mix, dostępny w kilku odcieniach z przezroczystym wieczkiem.