Bingospa koncentrat cynamonowo- kofeinowy do walki z cellulitem

Bingospa to marka, która znana jest na całym świecie z wysokiej jakości kosmetyków, już od ponad 30 lat. W produktach tej firmy znaleźć można głównie naturalne surowce, niespotykane kompozycje zapachowe i ekstrakty roślinne. Kosmetyki tej firmy są bardzo energetyczne i doskonale nadają się do zabiegów domowego SPA. W skład produktów Bingospa wchodzi także kwas hialuronowy, olej arganowy, borowina, sól i błoto z Morza Martwego.

Do czego służy kosmetyk Bingospa koncentrat cynamonowo kofeinowy?

Produkt ten to silnie skoncentrowane serum, który pomaga w walce z cellulitem. Ma w swoim składzie maksymalne stężenie aktywnych składników, które maja skuteczne działanie antycellulitowe i wyszczuplające. Jest to l-karnityna, olejek cynamonowy, pomarańczowy i goździkowy. Składniki te mają również zbawienny wpływ na całą powierzchnię skóry.

Jak wykonać zabiegi na bazie Bingospa koncentratu cynamonowo kofeinowego?

Zabiegi na bazie tego kosmetyku powinno wykonywać się w seriach, przeważnie po pięć zabiegów. Przed rozpoczęciem kuracji dobrze jest zrobić sobie testy uczuleniowe, ponieważ jest to bardzo silny specyfik.
Pierwszym krokiem jest założenie rękawic jednorazowych, a następnie delikatne rozsmarowanie specyfiku na konkretnym miejscu. Potem należy owinąć się folią. Pierwszy zabieg nie powinien trwać dłużej niż pięć minut, a przy każdym kolejnym należy wydłużyć czas. Następnie ciało należy dokładnie zmyć zimną wodą.
Bingospa koncentrat cynamonowo- kofeinowy najlepiej jest stosować co trzy dni.