American Crew – preparaty dla mężczyzn

American Crew

Produkty z serii American Crew to idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny, który chce pozbyć się siwizy. Odsiwiacze z serii American Crew to klasa sama w sobie, a także wysoka jakość. W przeciwieństwie do farby do włosów odsiwiacz nie powoduje zmiany koloru włosów, a jedynie przywraca ich naturalny kolor. W związku z tym preparaty American Crew mogą być stosowane nie tylko do całkowitego krycia, ale także do melanżu siwych włosów. Odsiwiacze nadają im naturalny wygląd. Dzięki produktom American Crew fryzura zawsze wygląda rześko i świeżo. 

American Crew – dla każdego mężczyzny

Produkty z serii American Crew (https://bellita.pl/american-crew) pozwalają ukryć także bardziej zaawansowane oznaki siwienia. Odsiwiacze, które są opisywane mogę pokryć aż do 100% siwych włosów. Co więcej, produkty te są wolne od amoniaku i świetnie sprawdzają się w przypadku każdego rodzaju włosów. Co więcej, produkty te są wyjątkowo proste podczas użytkowania, co jest doceniane przez zdecydowaną większość klientów. Wymarzony kolor można osiągnąć nawet w pięć minut, a efekt ten może utrzymywać się aż do sześciu tygodni.

American Crew

American Crew – profesjonalne podejście do tuszowania siwizny

Produkty z serii American Crew to idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny. W asortymencie opisywanej firmy można znaleźć wiele produktów, co pozwala na idealne dopasowanie produktu, czy też koloru wedle własnych upodobań, w tym specjalne pasty, które nie tylko zakrywają siwiznę, ale także ułatwiają modelowanie. Pasty firmy American Crew zapewniają włosom mocne utrwalenie, a składniki, które są w nich zawarte są bogate w specjalne składniki, które wzmacniają włosy. Dzięki stosowaniu opisywanych produktów można liczyć na nawilżenie i zregenerowanie włosów, które podczas stosowania pasty odzyskują naturalny blask i stają się elastyczne.