Piękna cera z Bourjois Healthy Mix

Makijaż to podstawa tego, abyśmy mogły poczuć się wyjątkowo o każdej porze roku. Dlatego też inwestycja w bazy musi być na bieżąco z tym, co jest na topie. Kolory Bourjois Healthy Mix zezwalają na dobór idealnego odcienia. To właśnie ten podkład zaskarbił sobie rzesze fanek, które pokochały go za jednolite rozprowadzanie oraz łatwość całej aplikacji. Nic tu się nie roluje a konsystencja kremu jest przyjemnością samą w sobie.

Bourjois Healthy Mix odcienie dla każdej kobiety

W zależności od tego jaki typ cery posiadamy – czy zimną czy ciepłą barwę, taki też odcień powinnyśmy dobrać. W rezultacie kolory Bourjois Healthy Mix to wariacja aż 6 odcieni: Light Vanilla, Vanilla, Light Beige, Beige, Dark Beige, Light Bronze. Każda z nas w szybkim czasie wyszuka ten jeden jedyny, który idealnie stopi się z daną karnacją i będzie mógł świetnie zaprezentować się w świetle dziennym jak i sztucznym.

Podkład na miarę oczekiwań

Podkład Bourjois Healthy Mix jest zapakowany w wygodną buteleczkę z aplikatorem. Dzięki temu zawsze wydobędziemy odpowiednią ilość i pozwolimy sobie na stosowną aplikację. Zdrowy i naturalny wygląd cery będzie mógł zostać osiągnięty bez większego problemu. Do tego dochodzi także pomoc w ukryciu wszelkich niedoskonałości i wpływ na prawidłowe nawilżenie skóry. Jeśli wiemy, czego nasza cera potrzebuje to ten podkład zda egzamin. Osiągniemy jeszcze więcej blasku i jeszcze więcej odporności na czynniki zewnętrzne przez wiele godzin – taka perspektywa będzie zawsze najlepsza i na czasie.