Olaplex 3 Hair Perfector. Domowa regeneracja włosów po zabiegach koloryzacji i stylizacji

Fryzura po zabiegach farbowania, rozjaśniania, prostowania czy kręcenia jest narażona na nadmierne przesuszenie, puszenie. Dochodzi wtedy do osłabienia znajdujących w każdym włosie mostków dwusiarczkowych. Można je jednak zregenerować – w tym celu opracowano kurację Olaplex 3 Hair Perfector https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199 przeznaczoną do użytku domowego.

Olaplex – innowacyjne kosmetyki odbudowujące włosy


Linia produktów Olaplex została stworzona na bazie składnika aktywnego o nazwie Olaplex – Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate. Udowodniono, że posiada on zdolność do regeneracji uszkodzonych mostków dwusiarczkowych, a tym samym do dogłębnej odbudowy włosów.

Składnik Olaplex wchodzi w skład kosmetyków do użytku salonowego, a także kosmetyków przeznaczonych do domu. Do tej drugiej kategorii zalicza się kuracja Olaplex 3 Hair Perfector.

Kuracja Olaplex 3 Hair Perfector – domowa regeneracja włosów


Zabieg regenerujący na bazie kuracji Olaplex 3 Hair Perfector pozwala na wzmocnienie i odbudowę mostków dwusiarczkowych, a tym samym powoduje, że włosy są lśniące, gładkie, miękkie i mniej podatne na złamania.

Hair Perfector, poza składnikiem Olaplex, zawiera także glicerynę, pantenol, olej jojoba, sok aloesowy, witaminy i minerały, które mają działanie pielęgnacyjne.

Kurację można uzupełnić również o inne produkty z linii, w tym o szampon odbudowujący Olaplex 4, odbudowującą odżywkę do włosów Olaplex 5, krem wygładzający Olaplex 6 oraz olejek Olaplex 7.