Na czym polega mezoterapia?

mezoterapia igłowa ciała

Oferta gabinetów kosmetycznych jest obecnie bardzo szeroka. Klientki mogą wybierać spośród wielu zabiegów pielęgnacyjnych, zarówno na twarz jak i na całe ciało. Takie zabiegi poprawiają kondycję skóry, niwelują przebarwienia, a także opóźniają procesy starzenia. Warto od czasu do czasu odwiedzić gabinet kosmetyczny, aby nieco poprawić swój wygląd, a także samopoczucie.

Na czym polega mezoterapia?

Mezoterapia to obecnie jeden z bardziej popularnych zabiegów, jakie wykonywane są w gabinetach kosmetycznych. Jeszcze nie tak dawno można się było na niego umówić jedynie w prestiżowych salonach dysponujących nowoczesnym sprzętem, obecnie jednak jest on w standardzie w każdym gabinecie kosmetycznym. Dostępna jest zarówno mezoterapia igłowa jak i mezoterapia bezigłowa. Różnica polega na tym, że przy każdym z tych zabiegów stosowany jest inny sprzęt. Jednak cel jest zawsze ten sam – poprawa kondycji skóry.

Zabieg mezoterapii igłowej

Zabieg mezoterapii igłowej w Białymstoku (https://laserland.pl/mezoterapia-iglowa-ciala.html) wykonuje się za pomocą specjalnej igły. Wstrzykuje się przez nią pod skórę substancje odżywcze dobrane stricte pod potrzeby klientki. Stosuje się w nim miedzy innymi aminokwasy czy kwas hialuronowy. Dogłębne wstrzyknięcie preparatów pod skórę daje o wiele lepsze efekty niż na przykład ich wcieranie. Substancje aktywne mają wówczas szansę aby działać od wewnątrz regenerując naskórek. Mezoterapia Białystok to zabieg dla każdego, komu zależy na atrakcyjnym wyglądzie.